Zapalenie pęcherza moczowego

Zapalenie pęcherza moczowego prowadzi do zmian w komórkach, które objawiają się między innymi ograniczeniem przepływu krwi i limfy. Środki farmakologiczne podawane celem wyleczenia stanu zapalnego nie mają szansy dostać się w związku z tym do chorego organu, dlatego często potrzeba znacznie zwiększyć ich dawki co jest nie tylko drogie, ale i szkodliwe.

Terapia wibroakustyczna jest w stanie znacznie poprawić krążenie krwi i limfy w obszarze miednicy i pęcherza moczowego co przyczynia się do takich efektów jak:

  • lepszy transport lekarstw do chorego organu
  • usunięcie obrzęku tkanek,
  • normalizuje się praca mięśni pęcherza moczowego
  • zmniejsza się ból przy oddawaniu moczu
  • zmniejsza się częstotliwość oddawania moczu

Urządzenie wibroakustyczne można wykorzystywać także z powodzeniem bez dodatkowych środków farmakologicznych. Pozwala to uniknąć zaostrzenia choroby i osiągnąć stabilny, długotrwały efekt.

Należy zaznaczyć, że korzystanie terapii wibroakustycznej bez trafnie postawionej diagnozy bywa mało efektywne, a czasami nawet nieprawidłowe. Nie ma sensu korzystanie z urządzenia, jeśli w pęcherzu moczowym jest kamień, guz, ciało obce. Należy zadbać o usunięcie przyczyny zapalenia pęcherza moczowego, aby się go pozbyć.

Wynika z tego jasno, że aby podjąć leczenie, konieczne jest przeprowadzenie dokładnych badań i otrzymanie zaleceń od lekarza prowadzącego.

 

gwarancja satysfakcjiii