Prostata

gwarancja-satysfakcjiii

Prowadzone w klinice urologii Wojskowej Akademii Medycznej w Sankt-Petersburgu (Rosja) badania potwierdziły, że aparat VITAFON jest z powodzeniem używany do leczenia zapalenia gruczołu krokowego (prostaty).

Udowodniono, że mikrowibracje usuwają obrzęk i pomagają usunąć białka odbudowujące, które sprzyjają rozwojowi gruczolaka.

Zabiegi Vitafonem nie dają żadnego ryzyka, a wyniki leczenia są dają wyśmienite rezultaty.

Terapię Vitafonem można z powodzeniem łączyć z terapią lekami.

W wielu przypadkach, kiedy pierwotnie zalecano chorym operację, udało się jej uniknąć dzięki zastosowaniu mikrowibracji.

Oddziaływanie miejscowe w obszarze gruczołu prostaty ( gruczolaka) gwarantuje powiększenie miejscowego ukrwienia o 2-4 razy u wszystkich bez wyjątku chorych.

Leczniczy efekt zależy od stadium choroby i różnych komplikacji. Czasem wyzdrowienie następuje po zastosowaniu 1-2 kuracji. Najlepsze rezultaty osiąga się po przeprowadzeniu 4-5 kuracji. Odbudowania zaczyna się już po pierwszych zabiegach chociaż odczuwalne rezultaty mogą pojawić się dopiero po upływie 3-4 miesięcy.

Na szczęście większość mężczyzn  zauważa już pierwsze efekty w ciągu kilku tygodni – objawiają się najczęściej poprzez łatwiejsze oddawania moczu i zmniejszenie częstotliwości korzystania z toalety w ciągu nocy.

Leczenie zapalenia gruczołu krokowego

Kuracja składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap leczenia (przygotowawczy) trwa 10 dni.

Drugi etap leczenia (zasadniczy) składa się z dwóch kuracji: standardowej i intensywnej, czas trwania po 17 dni.

Co 3-6 miesięcy kurację, w celu utrwalenia efektów, należy powtórzyć.

Pozycja – leżąc na plecach. Jeśli zachodzi taka konieczność pod okolice miednicy można podłożyć niewielką poduszkę, aby układ ciała był poziomy.

Jeden z wibrofonów należy umieścić między odbytem a nasadą penisa, pod moszną, drugi – w dolnej części brzucha, w pobliżu pęcherza moczowego.

Najpierw realizowana jest „kuracja standardowa”, jeśli efekt jest mało widoczny, realizuje się „kurację intensywną”.

Pierwszych 7 dni drugiego etapu przed zabiegiem raz na dobę dolną część brzucha należy smarować środkiem przeciwzapalnym(w przypadku dobrej wytrzymałości) – obszar wielkości 2 dłoni.

Podczas zimnych pór roku po zabiegach należy nie mniej niż godzinę przebywać w ciepłym pomieszczeniu. Podczas całej kuracji należy koniecznie dbać o to, by obszary miednicy nie były narażone na chłód (nosić ciepłą odzież).

Leczenie ostrej formy zapalenia gruczołu krokowego realizowane jest pod opieką lekarza i połączone jest z przyjmowaniem antybiotyków według jego wskazań. Proces leczenia przewlekłej formy zapalenia gruczołu krokowego przebiega zwykle drogą zaostrzenia doznań bólowych, trwającego 5-10 dni. W rzadkich przypadkach w 2-4 dniu można zaobserwować krótkotrwałe obniżenie potencji, która w dniach 8-14 zdecydowanie się powiększa. Podczas leczenia tego typu choroby przyjmowanie antybiotyków jest konieczne.

Jeśli zapalenie gruczołu krokowego połączone jest z chorobą pęcherza moczowego, z moczem mogą być wydalane z organizmu produkty procesów oczyszczających i odbudowy funkcjonalności. W ciągu 10-14 dni mocz robi się przezroczysty, bóle ustępują, znacząco zmniejsza się częstotliwość oddawania moczu, poprawia się potencja, wydłuża się akt płciowy. Przy przewlekłym zapaleniu gruczołu krokowego realizuje się 2-4 kuracje. Po pierwszej robi się przerwę 3-5 dni, po drugiej i trzeciej – 2-3 tygodnie. Profilaktycznie urządzenie stosuje się w trybie 2, raz na tydzień. Długość zabiegu – 15 minut.

Należy pamiętać, że przewlekłe zapalenie gruczołu prostaty prowadzi często do impotencji i  gruczolaka  który z zasady w ostatnim stadium jest usuwany.

Odpowiednie wczesne udanie się do urologa celem szybkiego rozpoczęcia terapii przy takich objawach jak:

  • obniżenie potencji,
  • częstsze oddawanie moczu, zwłaszcza nocą,
  • nikły strumień moczu,
  • trudności z oddawaniem moczu,
  • nieprzyjemne uczucie w dolnych partiach brzucha

zapobiega nie tylko dalszym komplikacjom, ale może szybko przywrócić pełną sprawność, również seksualną.

Leczenie impotencji VITAFONEM

Impotencja może mieć bardzo różne przyczyny, jednak towarzyszy im zawsze zakłócenie przepływu krwi i limfy w obszarze organów płciowych, w rdzeniu kręgowym, układzie nerwowym, od których prawidłowej pracy uzależnione jest prawidłowe życie seksualne.

W związku z tym zastosowanie Vitafonu, który poprawia przepływ krwi i limfy wydatnie sprzyja leczeniu impotencji.

Kuracja składa się z 2 etapów.

Pierwszy etap leczenie (przygotowawczy), czas trwania 10 dni.

Drugi etap leczenia (zasadniczy), czas trwania 17 dni.

Co 2-6 miesięcy kuracja powinna być powtórzona w celu utrwalenia efektów. Pozycja – leżąc na plecach. W razie konieczności pod okolice miednicy można podłożyć niewielką poduszkę, aby układ ciała był poziomy. Jeden z wibrofonów należy umieścić między odbytem a nasadą penisa, pod moszną, drugi – w dolnej części brzucha, w pobliżu pęcherza moczowego.