Metodyka stosowania

Ogólne zasady terapii przy wykorzystaniu VITAFON-u

Terapia z wykorzystaniem VITAFON-u powinna polegać na oddziaływaniu nie tylko na chore miejsce, ale również na kręgosłup oraz nerki.

Fonując obszar choroby poprawiamy krążenie w tym miejscu,  fonowanie kręgosłupa poprawia przewodnictwo nerwowe, natomiast oddziaływanie na nerki uruchamia detoksykację organizmu.

W rezultacie następuje przyspieszenie procesów regeneracyjnych, usunięcie obrzmienia, odbudowę aktywność ruchowej licznych przewodów, podniesienie sprawności funkcjonowania organów wewnętrznych i efektywność leczenia farmaceutycznego.

Dlaczego należy fonować kręgosłup?

Kręgosłup pełni w organizmie szczególną rolę, ponieważ właśnie przez niego przechodzą drogi układu sterującego wszystkimi bez wyjątku organami i kierowanego przez ośrodkowy układ nerwowy. Choroby kręgosłupa niewątpliwie wpływają na funkcjonowanie tego lub innego organu, dlatego terapia VITAFON-em kręgosłupa przynosi pozytywne efekty podczas leczenia każdego z chorych organów, a bez poprawy jego funkcjonowania bardzo często trudno o efekty lecznicze z pozornie niezwiązanych z kręgosłupem dolegliwościach.

Objawy schorzeń kręgosłupa

kregoslupq

  Dlaczego podczas terapii należy oddziaływać Vitafonem na nerki?

Procesowi zdrowienia z reguły towarzyszy wzmożenie procesu przemiany materii i zwiększony poziomem toksyn w krwi. Dlatego oddziaływanie urządzenia na obszar nerek, poprawiające ich pracę, bardzo pożytecznie wpływa na oczyszczanie organizmu i powinno mieć miejsce w prawie wszystkie przypadkach leczenia.

Jednocześnie należy pamiętać, aby najpierw oddziaływać na obszar nerek, a dopiero potem na inne obszary. C

Czas oddziaływania na obszar nerek jest dłuższy lub równy sumarycznemu czasowi oddziaływania na wszystkie pozostałe obszary.

Dodatkowe wskazówki

W przypadku procesów zapalnych w obszarze choroby konieczne jest korzystanie z preparatów przeciwzapalnych i, w razie konieczności, środków antybakteryjnych

Aby uzyskać efekt wyleczenia choroby należy leczyć jej przyczynę!.